Alışveriş Sayfamıza hoş geldiniz.
Özel projeleriniz için bilgi@wifidepo.com adresine mail atabilirsiniz... Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
# 195

Ubnt Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP 10GBPS 10 KM BIDI 2 PACK

₺980.9 ($169.6) + kdv

₺1,157.5 ($200.1) kdv dahil

Ürün ID: 195

Stok Durumu: Ürün stokta

Teslimat Bilgisi: Aynı Gün Kargo (Hafta içi 09:00-17:00 Cumartesi 09:00-13:00)- 1000 tl+ kdv üzeri ücretsiz kargo

Ürün Stok Kodu: UF-SM-10G-S

Ubnt Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP 10GBPS 10 KM BIDI 2 PACK  ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

10G, BiDi, LC bağlantı tipli Single mod SFP +modül 10KM uzaklığa kadar kullanılabilir. Mavi renkli SFP Modül 1270nm, Sarı renkli SFP modül 1330nm Pkaet içeriğinde 2 adet SFP Modül Bulunmaktadır.

Adet:
Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺951 Teklif
USD $164.5 Teklif

Teknik Özellikler
Desteklenen Tür Single-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(1)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu Mavi 1270nm Kırmızı 1330nm
RX Dalgaboyu Mavi 1330nm Kırmızı1270nm
Data Hızı 10Gbps SFP
Kabo Mesafesi 10km
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

 

UF-SM-10G-S & 10G, BiDi, LC bağlantı tipli Single mod SFP +modül 10KM uzaklığa kadar kullanılabilir. Mavi renkli SFP Modül 1270nm, Sarı renkli SFP modül 1330nm Pkaet içeriğinde 2 adet SFP Modül Bulunmaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Ürünle İlgili Oylama Yapınız:

Alternatif Ürünler

# 195
Ubnt Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP 10GBPS 10 KM BIDI 2 PACK  ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺980.9
($169.6)+ %18 kdv

₺1157.5

($200.1) kdv dahil

Ubnt Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP 10GBPS 10 KM BIDI 2 PACK

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺951 Teklif
USD $164.5 Teklif
# 196
Unifi Ubnt US-16-XG UniFi Switch 16 Port 10G SFP+ Layer3 Switch  ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺3317.6
($573.5)+ %18 kdv

₺3914.7

($676.7) kdv dahil

Unifi Ubnt US-16-XG UniFi Switch 16 Port 10G SFP+ Layer3 Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺3218 Teklif
USD $556.3 Teklif
# 194
Ubnt Ubiquiti UF-MM-10G SFM MODULE 10GBPS 300M 2 PACK ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺235.5
($40.7)+ %18 kdv

₺277.9

($48.0) kdv dahil

Ubnt Ubiquiti UF-MM-10G SFM MODULE 10GBPS 300M 2 PACK

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺228 Teklif
USD $39.5 Teklif
# 190
MikroTiK S-3553LC20D SFP 1.25G SM 20km T1310nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺355.7
($61.5)+ %18 kdv

₺419.7

($72.5) kdv dahil

MikroTiK S-3553LC20D SFP 1.25G SM 20km T1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺345 Teklif
USD $59.6 Teklif
# 191
MikroTiK S-85DLC05D SFP Module 1.25G MM 550m 850nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺98.1
($17.0)+ %18 kdv

₺115.8

($20.0) kdv dahil

MikroTiK S-85DLC05D SFP Module 1.25G MM 550m 850nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺95 Teklif
USD $16.5 Teklif
# 189
MikroTiK S-31DLC20D SFP Module 1.25G SM 20km1310nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺116.5
($20.1)+ %18 kdv

₺137.5

($23.8) kdv dahil

MikroTiK S-31DLC20D SFP Module 1.25G SM 20km1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺113 Teklif
USD $19.5 Teklif
# 186
MikroTiK S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000M Fiber Copper Module ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺144.7
($25.0)+ %18 kdv

₺170.8

($29.5) kdv dahil

MikroTiK S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000M Fiber Copper Module

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺140 Teklif
USD $24.3 Teklif
# 187
MikroTiK S+31DLC10D SFP+ Module 10G SM 10km 1310nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺723.6
($125.1)+ %18 kdv

₺853.8

($147.6) kdv dahil

MikroTiK S+31DLC10D SFP+ Module 10G SM 10km 1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺702 Teklif
USD $121.3 Teklif
# 188
MikroTiK S+85DLC03D SFP+ Module 10G MultiMode 300m ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺289.4
($50.0)+ %18 kdv

₺341.5

($59.0) kdv dahil

MikroTiK S+85DLC03D SFP+ Module 10G MultiMode 300m

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺281 Teklif
USD $48.5 Teklif
# 192
MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 1m (S+DA0001) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺144.7
($25.0)+ %18 kdv

₺170.8

($29.5) kdv dahil

MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 1m (S+DA0001)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺140 Teklif
USD $24.3 Teklif
# 193
MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 3m (S+DA0003) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺196.2
($33.9)+ %18 kdv

₺231.5

($40.0) kdv dahil

MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 3m (S+DA0003)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺190 Teklif
USD $32.9 Teklif
# 243
Ubiquiti Unt UF-SM-10G Fiber Single Mode  SFP+ Module 10G 2 PACK ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle
₺524.8
($90.7)+ %18 kdv

₺619.3

($107.0) kdv dahil

Ubiquiti Unt UF-SM-10G Fiber Single Mode SFP+ Module 10G 2 PACK

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺509 Teklif
USD $88.0 Teklif