Alışveriş Sayfamıza hoş geldiniz.
Özel projeleriniz için bilgi@wifidepo.com adresine mail atabilirsiniz... Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
# 195

Ubiquiti Ubnt UF-SM-10G-S SFP 10GBPS 10 KM BIDI 2 PACK

₺971.6 ($169.6) + kdv

₺1,146.5 ($200.1) kdv dahil

Stok Durumu: Ürün stokta

10G, BiDi, LC bağlantı tipli Single mod SFP +modül 10KM uzaklığa kadar kullanılabilir. Mavi renkli SFP Modül 1270nm, Sarı renkli SFP modül 1330nm Pkaet içeriğinde 2 adet SFP Modül Bulunmaktadır.

Adet:
Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺942 Teklif
USD $164.5 Teklif

Teknik Özellikler
Desteklenen Tür Single-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(1)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu Mavi 1270nm Kırmızı 1330nm
RX Dalgaboyu Mavi 1330nm Kırmızı1270nm
Data Hızı 10Gbps SFP
Kabo Mesafesi 10km
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

 

Ürün yorumları buraya yazdırılacak.

Ürün Hakkında Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Ürünle İlgili Oylama Yapınız:

Alternatif Ürünler

# alternatif.id
₺3286.0
($573.5)+ %18 kdv

₺3877.5

($676.7) kdv dahil

Ubiquiti Ubnt US-16-XG UniFi Switch 16 Port 10G SFP+ Layer3 Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺3187 Teklif
USD $556.3 Teklif
# alternatif.id
₺971.6
($169.6)+ %18 kdv

₺1146.5

($200.1) kdv dahil

Ubiquiti Ubnt UF-SM-10G-S SFP 10GBPS 10 KM BIDI 2 PACK

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺942 Teklif
USD $164.5 Teklif
# alternatif.id
₺233.3
($40.7)+ %18 kdv

₺275.3

($48.0) kdv dahil

Ubiquiti Ubnt UF-MM-10G SFM MODULE 10GBPS 300M 2 PACK

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺226 Teklif
USD $39.5 Teklif
# alternatif.id
₺716.7
($125.1)+ %18 kdv

₺845.7

($147.6) kdv dahil

MikroTiK S+31DLC10D SFP+ Module 10G SM 10km 1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺695 Teklif
USD $121.3 Teklif
# alternatif.id
₺115.4
($20.1)+ %18 kdv

₺136.2

($23.8) kdv dahil

MikroTiK S-31DLC20D SFP Module 1.25G SM 20km1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺112 Teklif
USD $19.5 Teklif
# alternatif.id
₺352.3
($61.5)+ %18 kdv

₺415.7

($72.5) kdv dahil

MikroTiK S-3553LC20DS SFP 1.25G SM 20km T1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺342 Teklif
USD $59.6 Teklif
# alternatif.id
₺97.2
($17.0)+ %18 kdv

₺114.7

($20.0) kdv dahil

MikroTiK S-85DLC05D SFP Module 1.25G MM 550m 850nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺94 Teklif
USD $16.5 Teklif
# alternatif.id
₺143.3
($25.0)+ %18 kdv

₺169.1

($29.5) kdv dahil

MikroTiK S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000M Fiber Copper Module

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺139 Teklif
USD $24.3 Teklif
# alternatif.id
₺194.4
($33.9)+ %18 kdv

₺229.3

($40.0) kdv dahil

MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 3m (S+DA0003)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺189 Teklif
USD $32.9 Teklif
# alternatif.id
₺286.7
($50.0)+ %18 kdv

₺338.3

($59.0) kdv dahil

MikroTiK S+85DLC03D SFP+ Module 10G MultiMode 300m

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺278 Teklif
USD $48.5 Teklif
# alternatif.id
₺143.3
($25.0)+ %18 kdv

₺169.1

($29.5) kdv dahil

MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 1m (S+DA0001)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺139 Teklif
USD $24.3 Teklif