MikroTik CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 Firewall Router Switch
Mikrotik CRS328-24P-4S+RM | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Hazır teslim
#179
CAP,LDF,Lite,LTE,CCR,CRS,SFP,CPE,Firewall,Router,Yazılım,SXT,RB,Anten
Stok Durumu: Stokta var (son 8 ürün)
Teknik Özellikler
Güç kaynağı 500W
PoE Çıkış 802.3af/at/24VPasif PoE
Güç Girişi 220V AC
PoE Giriş Yok
Ethernet 24 x Gigabit
Fiber 4 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi 56Gbps
24 Adet pasif ve PoE+ çıkış destekli, 4 Adet 10G SFP+ Portlu 500W Akıllı Yönetilebilir Switch.
Ürün Kodu: CRS328-24P-4S+RM | Model Adı: | Ürün Barkodu: 4752224002228
Miktar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Güç kaynağı
500W
PoE Çıkış
802.3af/at/24VPasif PoE
Güç Girişi
220V AC
PoE Giriş
Yok
Ethernet
24 x Gigabit
Fiber
4 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi
56Gbps
CRS328-24P-4S+RM, 4 adet 10Gbit SFP+ Fiber bağlantı portu ve 24 adet Gigabit ethernet portu ile birbirinden bağımsız çalışan kontrolcüler tarafından yönetilen toplamda 28 adet data bağlantı arayüzüne sahiptir. Cihaz üzerindeki tüm ethernet portlarının sunduğu 24V Pasif PoE, Düşük Voltaj PoE, otomatik algılama destekli PoE ve 802.3af/at PoE+ olmak üzere üç farklı PoE güç besleme teknolojisi desteği sayesinde farklı uygulama ihtiyaçlarına cevap verebilen ve 1U Rack Mount tipi kasası içerinide yer alan dahili 500W güç kaynağı bulunan  Akıllı PoE Switch, normal çalışma esnasnıda en fazla 44W'lık bir güç tüketimi yapmaktadır. Ethernet portu paşına tüm PoE besleme türlerinde 30W güç çıkışı sağlayabillen Siwtch'in PoE besleme için 450W'lık garanti edilmiş (3X150W, her 8'li ethernet grubu başına) toplam güç performansı bulunmaktadır. Yazılım tarafında Dualboot teknolojisi ile iki farklı işletim sistemi ile kullanım opsiyonu sunuan ürün; daha basit ihtiyaçlar için temel Yönetilebilir Switch fonksiyonları bulunan SwOS işletim sistemini sunarken, Routing ve Layer 3 seviyesinde gerçekleştirilecek daha kompleks ve gelişmiş uygulamalar için RouterOS işletim sistemini kullanıcılara alternatif olarak sağlamaktadır.
MikroTik RouterOS Lisans Seviyeleri Karşılaştırma Tablosu
MikroTik RouterOS Lisans Karşılaştırması
Kablosuz AP Modu 24 Saat süreli Yok Yok Var Var Var
Kablosuz istasyon ve Köptü Modu 24 Saat süreli Yok Yok Var Var Var
RIP,O SPF,BGP Protokolleri 24 Saat süreli Yok Var* Var Var Var
EoIP Tünel Desteği 24 Saat süreli 1 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
PPoE Tünel Desteği 24 Saat Süreli 1 Adet 200 Adet 200 Adet 500 Adet Sınırsız
PPTP Tünel Desteği 24 Saat süreli 1 Adet 200 Adet 200 Adet 500 Adet Sınırsız
L2TP Tünel Desteği 24 Saat süreli 1 Adet 200 Adet 200 Adet 500 Adet Sınırsız
OVPN Tünel Desteği 24 Saat Süreli 1 Adet 200 Adet 200 Adet Sınırsız Sınırsız
VLAN Arayüz Desteği 24 Saat Süreli 1 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Aktif Hotspot Kullanıcı Sayısı 24 Saat Süreli 1 Adet 1 Adet 200 Adet 500 Adet Sınırsız
Radius Client Desteği 24 Saat Süreli Yok Var Var Var Var
Queues 24 Saat Süreli 1 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Web Proxy Desteği 24 Saat Süreli Yok Var Var Var Var
UserManager Aktif Oturum Sayısı 24 Saat Süreli 1 Adet 10 Adet 20 Adet 50 Adet Sınırsız
KVM Guest Desteği 24 Saat Süreli 1 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Ozellik Deger
Güç kaynağı 500W
Güç Girişi 220V AC
PoE Giriş Yok
Ethernet 24 x Gigabit
Fiber 4 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi 56Gbps
Ürün Özellikleri
Details
Product code CRS328-24P-4S+RM
Architecture ARM 32bit
CPU 98DX3236
CPU core count 1
CPU nominal frequency 800 MHz
Dimensions 443 x 305 x 44 mm
License level 5
Operating System RouterOS / SwitchOS
Size of RAM 512 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -20°C to 60°C
Besleme
Details
PoE out 802.3af/at
Number of AC inputs 1
AC input range 100-240
Max out per port output (input > 30 V) 450 mA
Max out per port output (input < 30 V) 1000 mA
Max total out (A) 20 A
Max power consumption 494 W
Max power consumption without attachments 44 W