Mikrotik CRS326-24G-2S+RM with RouterOS L5 Firewall Router Switch
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Hazır teslim
#178
CAP,LDF,Lite,LTE,CCR,CRS,SFP,CPE,Firewall,Router,Yazılım,SXT,RB,Anten
Stok Durumu: Stokta var (20+)
Teknik Özellikler
Güç kaynağı 45W
PoE Çıkış Yok
Güç Girişi 220V AC
PoE Giriş Yok
Ethernet 24 x Gigabit
Fiber 2 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi 36Gbps
800MHz işlemci, 512MB RAM, 2 Adet 10GBIT SFP+ portu, 24 Adet Gigabit ethernet portu, ve dualboot işletim sistemi seçeneği ile ile MikroTik CRS326-24G-2S+RM 200 aktif kullanıcısı bulunan orta ölçekli ağ yapıları için hepsi bir arada çözüm sunmaktadır.
Ürün Kodu: CRS326-24G-2S+RM | Model Adı: | Ürün Barkodu: 4752224002198
Miktar
Uyumlu Aksesuarlar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Güç kaynağı
45W
PoE Çıkış
Yok
Güç Girişi
220V AC
PoE Giriş
Yok
Ethernet
24 x Gigabit
Fiber
2 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi
36Gbps
Genel bakış
Teknik özellikler
Ürün kodu CRS125-24G-1S-IN
İşlemci frekansı 600 MHz
SFP slotu 1 Adet
Çekirdek sayısı 1 Adet
Mimari MIPS-BE
RAM 128MB
Ethernet portu 24 Adet Gigabit ethernet portu
USB portu 1 Adet MicroUSB
Besleme türü Power jak
POE desteği Var
Desteklenen voltaj aralığı 8 V - 28 V
Voltaj monitörü Var
PCB sıcaklık monitörü Var
İşletim sistemi RouterOS
Ölçüler 285x145x45mm
Çalışma sıcaklığı -35C to +65C
Lisans seviyesi Level 5
İşlemci modeli AR9344-DC3A-R
En fazla güç tüketimi 19 W
Seri port Var (RJ45)
Ozellik Deger
Güç kaynağı 45W
PoE Çıkış Yok
Güç Girişi 220V AC
PoE Giriş Yok
Ethernet 24 x Gigabit
Fiber 2 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi 36Gbps
Ürün Özellikleri
Details
Product code CRS326-24G-2S+RM
Architecture ARM 32bit
CPU 98DX3236
CPU core count 1
CPU nominal frequency 800 MHz
Dimensions 440 x 144 x 44 mm
License level 5
Operating System RouterOS / SwitchOS
Size of RAM 512 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -40°C to 60°C
Besleme
Details
PoE in Passive PoE
PoE in input Voltage 10-30 V
Number of DC inputs 2 (DC jack, PoE-IN)
DC jack input Voltage 10-30 V
Max power consumption 24 W