MikroTiK RB CCR1016-12G Router Firewall
Mikrotik CCR1016-12G | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Tükenmiş
#172
CAP,LDF,Lite,LTE,CCR,CRS,SFP,CPE,Firewall,Router,Yazılım,SXT,RB,Anten
Stok Durumu: Stokta yok
Teknik Özellikler
Kullanıcı sayısı 1000
Fiber Yok
Ethernet 12 x Gigabit
Giriş/Çıkış 12 adet ihtiyaca göre ayarlanabilen bağlantı portu
IPS/IDS Yok
Kara Liste Yok
Yıllık Lisans Yok
Destek Ücretli
Kasa Rack Tipi
WiFi Yok
WiFi Hızı 0
Anten Sayısı 0
Ürün Kodu: CCR1016-12G | Model Adı: | Ürün Barkodu:
Miktar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Kullanıcı sayısı
1000
Fiber
Yok
Ethernet
12 x Gigabit
Giriş/Çıkış
12 adet ihtiyaca göre ayarlanabilen bağlantı portu
IPS/IDS
Yok
Kara Liste
Yıllık Lisans
Destek
Ücretli
Kasa
Rack Tipi
WiFi
WiFi Hızı
0
Anten Sayısı
Genel Bakış
MikroTiK CCR1016-12G, Ağ yönetmi için özel tasarlanmış 16 Çekirdekli tilera işlemcisi, 2GB DDR3 1333 MHz Ram,4 adet SFP portu ve birbirinden bağımsız kontrolcüler tarafından yönetilen 12 adet gigabit ethernet portu ile saniye başına 24.000.000 paket taşıma imkanı sağlamaktadır. 64bit mimarisi baz alınarak yeniden tasarlanan RouterOS işletim sistemininde RAM bellek sınırlandırılması kaldırılmıştır, dilediğiniz zaman cihazınızın bellek kapasitesini yükseltebilirsiniz.Geniş ölçekli ağ yönetimi için benzersiz bir şekilde tasarlanmış teknik donanımına hayat veren RouterOS işletim sistemi ile ağ yönetiminizi hiç olmadığı kadar esnek hale getirebilirsiniz.
Teknik Özellikler
Ürün kodu CCR1016-12G
İşlemci frekansı 1.2 GHz
Çekirdek sayısı 16 adet
Mimari Tile GX
RAM 2 GB
Ethernet portu 12 Adet Gigabit
USB Var (Micro USB)
Güç beslemesi Power Jack
Çalışma voltaj aralığı 13 V - 28 V
Voltaj monitörü Var
İşlemci sıcaklık monitörü Var
Anakart sıcaklık monitörü Yok
Ölçüler 355x145x55cm
İşletim sistemi RouterOS v6 (64bit)
Çalışma sıcaklıkları En fazla ortam sıcaklığı 50C  @1.2Ghz | 70C @1Ghz işlemci çekirdek frekansında
Lisans seviyesi Level 6
Akım monitörü Var
İşlemci modeli TLR4-01680CG-12CE-A3a
En fazla güç tüketimi 48W
SFP portu Yok
Seri portu RS232
Ozellik Deger
Kullanıcı sayısı 1000
Fiber Yok
Ethernet 12 x Gigabit
IPS/IDS Yok
Kara Liste Yok
Yıllık Lisans Yok
Destek Ücretli
Kasa Rack Tipi
WiFi Yok
WiFi Hızı 0
Anten Sayısı 0
Ürün Özellikleri
Details
Product code CCR1016-12G
Architecture TILE
CPU TLR4-01680
CPU core count 16
CPU nominal frequency 1.2 GHz
Dimensions 355x145x44mm
License level 6
Operating System RouterOS v6 (64bit)
Size of RAM 2 GB
Storage size 512 MB
Storage type NAND
Tested ambient temperature -20°C to 60°C
Besleme
Details
Number of AC inputs 1
AC input range 100-240
Max power consumption 53 W
Max power consumption without attachments 48 W